Başlık girin...


DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
KENT KONSEYİ GENÇLİK MECLİSİ


Zeynep KARAKOÇ
Gençlik Meclisi Başkanı

Ahmet ERKEN
Gençlik Mec. Başk. Yrd.

Nurgül ŞAHİN
Gençlik Mec. Sekreteri
Resul YEŞİLDEMİR
Yürütme Kurulu Üyesi
Budi CHANDRA
Yürütme Kurulu Üyesi
Merve TEKİNKAYA
Yürütme Kurulu Üyesi
Murat APAR
Yürütme Kurulu Üyesi
Sevgi Nur MIĞRIK
Yürütme Kurulu Üyesi
Serdar MERMİ
Yürütme Kurulu Üyesi
Esra Zeynep ŞENSOY
Yürütme Kurulu Üyesi
Mehmet PEKDEMİR
Yürütme Kurulu Üyesi
Büşra TANDIR
Yürütme Kurulu Üyesi
Umut Can ATEŞ
Yürütme Kurulu Üyesi
Zeynep YALÇIN
Yürütme Kurulu Üyes
Eda BAŞOĞLU
Yürütme Kurulu Üyesi
 
     
 

Çalışma Grupları

1- Kültür Sanat ve Bilişim Grubu
2- Sağlık ve Spor Grubu
3- Proje ve Girişimcilik Grubu
4- Siyaset ve Ekonomi Grubu
5- Çevre, Eğitim ve Turizm Grubu

Gençlik Meclisi Haberleri

11.11.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi, Avrupa Birliği Erasmus Plus kapsamında ortak olduğu From Stones To Shelter-From Grain To Bread Mobility Projesi için Almanya'ya gitti. Gençler, Almanya, İtalya ve Polonyalı yaşıtlarına Türk kültürünü tanıttı.
25.10.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nin 8 yıl önce başlattığı "Eğitim İçin El Ele Projesi" 2015-2016 eğitim-öğretim dönemi başladı. Bugüne kadar verdiği ücretsiz kurslarla yüzlerce öğrencinin üniversiteye yerleşmesine vesile olan projenin açılışına katılan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Zolan, ilk ders zilini çalarak, Eğitim İçin El Ele'nin 8'inci dönemini başlattı.
13.10.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi koordinasyonunda düzenlenen Habitat ve İsveç Başkonsolosluğu tarafından yürütülen Genç Dostu Kentler Çalıştayı gerçekleştirildi.
22.09.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından 2008-2009 eğitim-öğretim yılında hayata geçirilen ve birçok öğrencinin üniversite umudu olan "Eğitim İçin El Ele Projesi" aynı heyecanla devam ediyor. Gönüllü eğitmenler tarafından üniversite sınavlarına girecek maddi durumu iyi olmayan öğrenci, mezun ve yetişkinlere verilen ücretsiz eğitim kayıtları başladı.
02.06.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Kent Konseyi Gençlik Meclisi üyelerine "Çevre Duyarlılığı" semineri verdi. Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin Türkiye'ye örnek olan çevre yatırımlarının ele alındığı seminerde, çevre konusundaki yasal yükümlülükler de anlatıldı.
01.06.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nin eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak için başlattığı, "Eğitim İçin El Ele Projesi"nin 7'nci dönemi sona erdi. Bugüne kadar yaklaşık 3 bin öğrencinin yararlandığı projenin tamamen gönüllülük esasına dayandığına dikkat çekildi.
07.04.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi, Uluslararası Kalkınma ve Barış için Spor Günü sebebiyle, "Herkes için hemsball" festivali düzenledi.
29.01.2015
Kent Konseyi Gençlik Meclisi, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ı ziyaret etti. Genel Kurul sonrası oluşturulan yeni yönetime başarı dileyen Başkan Zolan, tüm imkanlarını seferber ettikleri gençlerle beraber güzel projelere imza atacaklarını söyledi.
06.12.2014
Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nin eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak için başlattığı "Eğitim İçin El Ele Projesi"nin 7'ncisi başladı. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, "Zengin ve güçlü olmak için altın madenlerinizin, petrol kuyularınızın olması gerekmiyor. Gerçek güç arıyorsak gençlerimize sahip çıkacağız" dedi.
27.11.2014
Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi, Denizli Valisi Şükrü Kocatepe'yi ziyaret etti. Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, yerinden yönetim ilkesinin hayata geçirilmesi anlamında Denizli' deki en büyük sivil toplum örgütlerinden bir tanesi olduklarını söyledi.

Çalışma Komisyonlarımız

Denizli Belediyesi Kent Konseyi olarak;
  1. Eğitim Komisyonu,
  2. Sağlık Komisyonu,
  3. Çevre Komisyonu,
  4. Bilişim Komisyonu,
  5. AB Proje ve Ar-Ge Komisyonu 
İletişim
Denizli Büyükşehir Belediyesi
Değirmenönü mah. Değirmenönü Camii altı
kentkonseyi@denizli.bel.tr

Telefon: (258) 280 25 36
Faks: (258) 280 29 93Eski Başkanlar


Muhammet AKIN 2008-2009
Merve KARAAYVAZ 2009-2010
Davut KARACA - İlknur ASLAN 2010- 2011
Ruçhan ERTUĞRUL - İlknur ASLAN 2011-2013
Ahmet SEZGİN 2013
Ayşenur Öztürk 2014

Gençlik Meclisi Yönerge

Denizli Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi Yönergesini Aşağıdaki Adresten İndirebilirsiniz.
Gençlik Meclisi