Başlık girin...


DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
KENT KONSEYİ GENÇLİK MECLİSİ


Zeynep KARAKOÇ
Gençlik Meclisi Başkanı
Umut Can ATEŞ
Yürütme Kurulu Üyesi
Nurgül ŞAHİN
Yürütme Kurulu Üyesi
Resul YEŞİLDEMİR
Yürütme Kurulu Üyesi
Budi CHANDRA
Yürütme Kurulu Üyesi
Merve TEKİNKAYA
Yürütme Kurulu Üyesi
Murat APAR
Yürütme Kurulu Üyesi
Sevgi Nur MIĞRIK
Yürütme Kurulu Üyesi
Serdar MERMİ
Yürütme Kurulu Üyesi
Esra Zeynep ŞENSOY
Yürütme Kurulu Üyesi
Mehmet PEKDEMİR
Yürütme Kurulu Üyesi
Büşra TANDIR
Yürütme Kurulu Üyesi
Ahmet ERKEN
Yürütme Kurulu Üyesi
Zeynep YALÇIN
Yürütme Kurulu Üyes
Eda BAŞOĞLU
Yürütme Kurulu Üyesi
Aslıhan KARAYEL
Yürütme Kurulu Üyesi
     
 

Çalışma Grupları

1- Bilişim Çalışma Grubu
2- Eğitim ve Sosyal Etkinlik Çalışma Grubu
3- Proje Geliştirme Çalışma Grubu
4- Kültürel Etkileşim Çalışma Grubu
5- Temiz Çevre ve Sağlıklı Toplum Çalışma Grubu
6- Genç Anayasa Çalışma Grubu

Gençlik Meclisi Haberleri

17.11.2014
Kısa süre önce genel kurul yapan Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi, yeni yönetim kurulu ile faaliyetlerine başladı. Habitat Kalkınma ve Yönetişim Derneği ve Ulusal Gençlik Parlamentosu üyelerini Denizli'de ağırlayan Gençlik Meclisi, tanışma ve istişare toplantısı gerçekleştirdi.
05.11.2014
Kent Konseyi'nden gençlere çağrı, Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi, 15. Seçimli Olağan Genel Kurulunu yaptı. Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, kentteki 200 binden fazla genci Gençlik Meclisi'ne davet ederek, "Biz istiyoruz ki 217 bin 772 kardeşimiz gelsinler dinamizmi ile hareketliliği ile genç bakışlarıyla Denizli yönetiminde, yerel yönetimlerde söz sahibi olsunlar" dedi.
27.02.2014
Denizli Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nin yapmış olduğu 14.olağan genel kurulunda seçimle gençlik meclisi yürütme kurulu üyeleri belirledi.
31.12.2013
Denizli Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi, çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek Türk Kızılayı Denizli Şubesi ile birlikte "10 Dakikanı Ayırarak Hayat Kurtarmak İster misin?" isimli kan bağışı kampanyası düzenledi.
24.12.2013
Denizli Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi ve Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Münazara Kulübü’nün gerçekleştirdiği 3. Denizli İli Liselerarası Münazara Şampiyonası sona erdi. Şampiyonada ödüller sahiplerini buldu.
18.12.2013
Denizli Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi, Türk zeka ve strateji oyunu olan Mangala'nın tanıtılması ve yaygınlaştırılması için bir dizi etkinlik ve turnuva düzenledi. Engelsiz İletişim Gençlik Grubu tarafından organize edilen ve Avrupa Birliği Bakanlığı tarafından da desteklenen 'Mangala İle Engelleri Yıkalım Projesi' final etkinlikleri renkli görüntülere sahne oldu.
16.12.2013
“Gençlerin Bakışıyla Yönetim Modelleri” adlı projenin bölge toplantısına katılan Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, burada yaptığı konuşmada gençlere " Hangi siyasi görüşte olursanız olun mutlaka gidin bir partiye kaydolun.Oralarda görev almaya çalışın. Alınan kararlarda söz sahibi olun. Başkalarının aldığı kararlar hayatınızı yönetmesin" tavsiyesinde bulundu.
06.12.2013
Denizli Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi, Dünya Yerel Yönetim ve Demokrasi Akademisi Vakfı - Genç Wald tarafından yürütülen “Gençlerin Bakışıyla Yönetim Modelleri” Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığınca desteklenen Eylem 5.1 başlıklı Ulusal gençlik toplantılarını kapsayan projenin bölgesel ortağı oldu.
23.11.2013
Denizli Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi Liderlik Okulu Projesini hayata geçiriyor. Türkiye'nin ilk Gençlik Meclisi Liderlik Okulu 30 Kasım'da başlıyor.
02.10.2013
Denizli Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından bu yıl 3.'sü düzenlenen Bir Dil Bir Kültür Projesi sona erdi. Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan ve Almelo Belediye Başkanı Jon Hermans, kapanış toplantısına katılarak 15 ülkeden gelen yabancı eğitmenlere sertifika verdi.

Çalışma Komisyonlarımız

Denizli Belediyesi Kent Konseyi olarak;
  1. Eğitim Komisyonu,
  2. Sağlık Komisyonu,
  3. Çevre Komisyonu,
  4. Bilişim Komisyonu,
  5. AB Proje ve Ar-Ge Komisyonu 
İletişim
Denizli Büyükşehir Belediyesi
Değirmenönü mah. Değirmenönü Camii altı
kentkonseyi@denizli.bel.tr

Telefon: (258) 280 25 36
Faks: (258) 280 29 93Eski Başkanlar


Muhammet AKIN 2008-2009
Merve KARAAYVAZ 2009-2010
Davut KARACA - İlknur ASLAN 2010- 2011
Ruçhan ERTUĞRUL - İlknur ASLAN 2011-2013
Ahmet SEZGİN 2013 -

Gençlik Meclisi Yönerge

Denizli Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi Yönergesini Aşağıdaki Adresten İndirebilirsiniz.
Gençlik Meclisi