Kadınlar Günü'nde muhteşem final

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında "8 Mart'ta 8 ilçe" sloganıyla başlattığı kutlamalar muhteşem bir finalle sona erdi. Büyükşehir Belediyesi, unutulmaz şarkıların söz yazarı Ahmet Selçuk İlkan'ı Denizlili kadınlar ile bir araya getirdi.

09.03.2017

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliklerini muhteşem bir finalle sonlandırdı. 1 Mart’ta başlayan Kadınlar Günü etkinlikleri Denizli Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi’nde düzenlenen Ahmet Selçuk İlkan dinletisi ile sona erdi. Etkinliğe Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, eşi Berrin Zolan, Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Aytaç Turgut, Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Bilsen Özen ve çok sayıda kadın katıldı. Kaleme aldığı unutulmaz şarkı sözleri ve şiirleri seslendiren Ahmet Selçuk İlkan, salonu dolduran kadınlara unutamayacakları saatler yaşattı. Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Bilsen Özen, dinletiden övgüyle bahsederek, "Dizeler bizlerin yüreklerine ancak böyle işleyebilir. Üstat Ahmet Selçuk İlkan 8 Mart'ta bizlere unutulmaz bir gün yaşattı” dedi.

"Her yıl bir öncekinden daha güzel olacak"

Kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise, “Sözün ustası söylenmesi gereken bütün güzellikleri hem şiirleri ile hem ekibi ile bizlere aktardı. İyi ki geldiniz. Bu 8 Mart Denizli’de çok güzel yaşandı. Her şey önce kadınlarımız için. Önümüzdeki yıl çok daha güzel bir 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliği gerçekleştireceğiz. Her yıl bir öncekinden daha güzel olacak” dedi.


Fotograflar

İletişim
Denizli Büyükşehir Belediyesi
Değirmenönü mah. Değirmenönü Camii altı
kentkonseyi@denizli.bel.tr

Telefon: (258) 280 25 36
Faks: (258) 280 29 93