Kent Konseyi Haberleri

Büyükşehir, 100. yıl coşkusunu yaşatmaya devam ediyor

Eki 26, 2023

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kent Konseyi’nin Cumhuriyet’in kuruluşunun 100. yılına özel düzenlediği programda kadınlarla buluştu. Türk bayrakları sallayarak hep birlikte 10. Yıl Marşı söyleyen Başkan Osman Zolan, kadınların 100. yıl coşkusuna ortak oldu.

Büyükşehir genç yetenekleri bekliyor

Eyl 15, 2023

Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli kulüpleri bünyesinde bulunan Resim, Karikatür, Tezhip, Ebru, Kaligrafi, Fotoğrafçılık, Güzel Sanatlar Sınavına Hazırlık Kursları ile Şehir Tiyatrosu Genç Sahne ile Drama kurs kayıtları başladı.

Engelliler Meclisi’nden E-KPSS tercih danışmanlığı

Oca 11, 2023

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Engelliler Meclisi, 2023 EKPSS ile Engelli Kamu Personeli yerleştirmesi için tercih yapacaklara danışmanlık hizmeti veriyor.

Kadın Meclisi eğitim çalışmalarına devam ediyor

Ara 23, 2022

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi tarafından hayata geçirilen Benim Mahallem projesi kapsamında Zeytinköy Mahallesi sakini kadınlara sağlıklı beslenme ve doğru ilaç kullanımı eğitimi verildi.

Büyükşehir’den 10. Geleneksel Münazara Turnuvası

Ara 12, 2022

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından 10’ncusu düzenlenen Geleneksel Denizli Liselerarası Münazara Turnuvası 40 takımın katılımıyla başladı. Gençleri turnuvada yalnız bırakmayan Başkan Osman Zolan, "Gençlik bizim gözbebeğimiz" diyerek, gençlerin ülkenin geleceğini oluşturduğunu söyledi.

Kadın Meclisi’nden Kadın Hakları Günü’ne özel program

Ara 06, 2022

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi, 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü ve Türk kadınına seçme ve seçilme hakkı tanınmasının 88’inci yıldönümü dolayısıyla program düzenledi.

‘Engelsiz bir dünya’ için bir araya geldiler

Ara 04, 2022

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Engelliler Meclisi’nin 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle düzenlediği etkinlikte, sahneye çıkan engelliler performanslarıyla izleyenleri büyüledi. Farkındalık yürüyüşünün de gerçekleştirildiği programa vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Engelliler Meclisi’nden Başkan Zolan'a ziyaret

Ara 02, 2022

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Engelliler Meclisi, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü öncesi Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ı ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Kadın Meclisi’nden sağlıklı beslenme ve doğru ilaç kullanımı eğitimi

Kas 30, 2022

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi tarafından hayata geçirilen Benim Mahallem projesi kapsamında Sevindik Mahallesi sakini kadınlara sağlıklı beslenme ve doğru ilaç kullanımı eğitimi verildi.

Büyükşehir'den kadınlara özel tiyatro

Kas 26, 2022

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi, Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü’ne özel bir program düzenledi. Etkinlikte Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu kadınlar için “Kuaförde Bir Gün” adlı oyunu sahneledi.

Başkan Zolan: "Gelecek sizlersiniz "

Kas 25, 2022

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi çatısı altında kurulan Lise Komisyonu seçimi yapıldı. Gençlerin daha da donanımlı olması için tüm imkanlarını seferber ettiklerini vurgulayan Başkan Osman Zolan, gençlere seslenerek, “Gelecek sizlersiniz" dedi.

Büyükşehir, Sessiz Kodlama proje temsilcilerini ağırladı

Kas 21, 2022

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Engelliler Meclisi, engellilerin istihdamına katkı sağlaması amacıyla hayat geçirilen Erasmus+KA229 Programı "Sessiz Kodlama" projesi kapsamında İspanya, Estonya, Portekiz ve Trabzon'dan gelen konukları ağırladı.

Eğitim İçin El Ele’de 15. yıl gururu

Kas 07, 2022

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi'nin üniversite sınavına hazırlananlara yönelik ücretsiz kurs verdiği Eğitim İçin El Ele projesi 15 yaşına girdi. Bugüne kadar binlerce öğrencinin faydalandığı projenin yeni eğitim öğretim dönemini, ders zili çalarak açan Başkan Zolan, gençlere “Sizler bizim en değerlimizsiniz" diyerek seslendi.

Büyükşehir’den PAÜ’de 90’lar Konseri

Eki 14, 2022

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi, Pamukkale Üniversitesi’nde 90’lı yıllara damga vuran efsane şarkıların seslendirildiği özel bir konser düzenledi. Nostalji dolu anların yaşandığı konserde Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası 90’lı yılların en güzel şarkılarını PAÜ’lü öğrenciler için seslendirdi.

“Kamp’Üs Buluşması”nın konuğu Başkan Zolan oldu

Eki 07, 2022

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nin düzenlediği “Kamp’Üs Buluşması”nın konuğu Başkan Zolan oldu. PAÜ’lü öğrencilere Büyükşehir Belediyesinin hizmet ve yatırımlarını anlatan Başkan Zolan, gençlerin merak ettiği soruları yanıtladı.

Gençlerin sertifikaları Başkan Zolan'dan

Eyl 17, 2022

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi, 200 gencin faydalandığı “Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik”, “Sosyal Medya”, “Finansal Okuryazarlık” ve “Yabancı Dil Konuşma” kursu düzenledi. Gençlere katılım sertifikalarını veren Başkan Zolan, “Büyükşehir Belediyesi olarak her türlü imkanımızı gençler için seferber ediyoruz" dedi.

Umut ve başarının adresi Eğitim İçin El Ele

Eyl 09, 2022

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nin 14 yıl önce başlattığı "Eğitim İçin El Ele Projesi" kapsamında, bu yıl üniversiteyi kazanan gençler Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ı ziyaret etti.

Engelli derneklerinden Başkan Zolan’a teşekkür ziyareti

Eyl 02, 2022

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Engelliler Meclisi ile kentte engellilere yönelik faaliyet gösteren dernekler, Büyükşehir Belediyesi tarafından tanıtımı yapılan “Engelsiz Spor ve Yaşam Merkezi” için Başkan Osman Zolan’a teşekkür ziyaretinde bulundu. Güzel hizmetlerin altına hep birlikte imza atacaklarını kaydeden Başkan Zolan, Engelsiz Spor ve Yaşam Merkezi’nin muhteşem bir proje olduğunu vurguladı.

Başkan Zolan gençlerle buluştu

Ağu 15, 2022

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi'nin düzenlediği Cankurtaran Yaz Kampı’nda gençlerle buluştu. Gençlerle keyifli bir sohbet gerçekleştiren Başkan Zolan’ın ok atışlarındaki becerisi gençlerden büyük alkış aldı.

Kent Konseyi’nden kadınlara ilk yardım eğitimi

Tem 07, 2022

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi tarafından hayata geçirilen Benim Mahallem projesi kapsamında Sümer Mahallesi sakini kadınlara İlkyardım eğitimi verildi.

+